GRONINGEN - FC Volendam heeft aan z'n eerste duel in de eredivisie sinds 10 mei 2009 een verdienstelijk punt overgehouden. Het boeiende treffen   bij FC Groningen eindigde in een gelijkspel: 2-2. 
De thuisploeg beleefde een flitsstart    dankzij een zuiver schot van Cyril Ngonge. De   Belg wist vervolgens een half uur later Strand    Larsen ook nog eens een niet te missen   kans te bieden: 2-0. FC Volendam,dat al dicht bij een   goal was via Antonucci, bleek niet van    slag en deed via Daryl van Mieghem wat terug. 
Diezelfde Van Mieghem raakte na de rust  de paal. De gasten bleven gevaarlijk en even later was het wel raak via  een kopbal van Benaissa Benamar. In de slotfase    zat de ploeg van Wim Jonk er duidelijk doorheen. FC Groningen werd   nog wel gevaarlijk, maar Strand Larsen    en Duarte stuitten op Stankovic, die zo een terecht punt voor zijn ploeg wist te redden.

12.3 ℃























