RKAV Volendam begon sterk en kreeg via Daan van Baarsen en Roy Tol kansen op de openingstreffer. Toch was het de thuisploeg die na ruim twintig minuten toesloeg. Quincy Veenhof schoof de bal laag op aangeven van Anis Yadir in de verre hoek: 1-0.
De Volendammers kregen vervolgens een uitstekende mogelijkheid op de gelijkmaker, maar Roy Tol zag zijn inzet van dichtbij door doelman Menno Heus worden gekeerd. Kort voor rust verdubbelde G.V.V.V. de voorsprong. Anis Yadir profiteerde van een rebound en maakte er 2-0 van.
Spanning terug
Vijf minuten na rust bracht RKAV Volendam de spanning terug. Na een fraaie aanval bediende Nick Runderkamp Roy Tol, die de bal voor het doel bracht. Patrick Plugboer kopte raak: 2-1. Lang konden de bezoekers daar echter niet van genieten. Amper een minuut later schoot uitblinker Yadir de bal van afstand schitterend in de kruising: 3-1.RKAV Volendam bleef strijden en kreeg in de slotfase opnieuw hoop. Een voorzet van Runderkamp werd door Koen Hillen achter zijn eigen doelman gewerkt: 3-2. De Volendammers zetten nog aan voor een slotoffensief, maar de gelijkmaker bleef uit.
Zo bleef de bekerstunt tegen Spakenburg zonder passend vervolg en keerde RKAV Volendam met lege handen terug uit Veenendaal.

11.6 ℃






























































