VOLENDAM - De voetballers van RKAV Volendam zullen kermiszaterdag in het eigen dorp niet zo hebben beleefd als waar vooraf was gehoopt. De nog puntloze tweede-divisionist ging op eigen veld met 1-3 onderuit tegen Spakenburg.
Het hoogtepunt van de wedstrijd viel al na tien minuten want de pegal van afstand in de bovenhoek waarmee Koen Wesdorp keeper Barry Lauwers verschalkte was van ongekende schoonheid. In het vervolg van de eerste helft kwam de thuisploeg echter steeds beter in het spel, en de gelijkmaker van Arenchelo Leito, door de benen van keeper Van Dorp, was dan ook zeker niet onverdiend.
Spakenburg nam echter het initiatief weer over al hield Lauwers de thuisploeg nog even op de been met een drietal knappe reddingen. Het bleek uitstel van executie, want met dank aan Kilian van Mil die eerst een assist afleverde op Floris van der Linden en vervolgens op Des Kunst namen de "Blauwen" de punten mee.
Komende zaterdag gaat RKAV Volendam op bezoek bij Jong Sparta Rotterdam.